درباره کلایبرگ

چرا کلایبرگ؟

تکیه بر مهندسی روز دنیا و استاندارد‌های بین‌المللی، کیفیتی بی‌نظیر را در محصولات کلایبرگ به ارمغان آورده است. تنوع محصولات کلایبرگ نیاز آشپزخانه شما را اعم از هود، سینکف اجاق گاز، فر و گرمکن را فراهم می‌آورد.

گسترۀ شبکۀ خدمات پس از فروش با کادری آزموده و مجرب در هر زمان آماده پاسخگویی و خدمات موردنیاز مشتریان است.

تاریخچۀ کلایبرگ

کلایبرگ از آغاز نگارش داستان خود در دهۀ هفتاد میلادی با ایجاد اصولی استوار قدم در اعتلا و پر‌رنگ نمودن نقش خود در هر سطر این رمان پرفراز و نشیب نموده است.

در پشخ صحنه هر پیشرفت، تغییر مثبت و قدمی تازه، پویایی، تداوم و پالایش را همراه خود کردیم تا افق‌های جدید به روی شما بگشاییم، مملو از امکانات، مزایا و ایده‌های نو

دربارۀ کلایبرگ

شرکت کلایبرگ تولید کننده انواع هود، سینک، اجاق گاز، اجاق صفحه برقی، فر، گرمکن و شیرآلات تضمینی برای زیبایی آشپزخانه شماست. کلایبرگ برندی پیشرو در طراحی و ساخت لوازم خانگی و آشپزخانه می‌‌باشد. تخصص و کنجکاوی، انقلاب و استحکام، جنبش و ماندگاری الفبای تشکیل‌دهنده این برند است. کانسپت‌ها و طرح‌های محصولات کلایبرگ بر پایۀ دانش تیم طراحان از سلایق، نیازها و تفکر مشتریان بنا شده‌است.

انواع گاز

انواع سینک

انواع فر

انواع هود

شعب سراسر کشور

محصولات کلایبرگ را می‌توانید از تمامی نمایندگی‌های معتبر در سطح کشور تهیه کنید. نمایندگی‌های کلایبرگ، آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان محترم هستند.

واحد خدمات

واحد خدمات لوازم خانگی کلایبرگ با دارا بودن پرسنل مجرب و کارآزموده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن جهت اعزام تکنسین آموزش‌دیده اقدام خواهد کرد و همچنین ارائه اطلاعات فنی و راهنمایی مشترکین بصورت تلفنی در طول ساعات اداری توسط متخصصین انجام می‌شود.

تفاوت کلایبرگ

استاندارد‌های جهانی، تضمینی است در جهت ارتقاء کیفیت کلایبرگ. تیم طراحان کلایبرگ، ترکیبی می‌جویند برای نزدیک‌کردن فضای دیروز با مفهوم هارمونیک طراحی نوین امروز. همچنین در انتخاب مواد اولیه و کنترل میزان مصرف انرژی هوای محیط زیستمان را داریم.

خدمات پس از فروش

فروش، آغاز یک تعهد؛ کلیشه‌ای که برای ما تکراری نمی‌شود. شبکۀ گسترده خدمات پس‌ از فروش ما، پشتوانه‌ای قابل‌ اطمینان در راستای انتخاب محصولات کلایبرگ است.

تماس با ما

اطلاعات تماس

تهران، شهرک صنعتی خاوران، سایت فن‌آوران، میدان کوثر، خیابان نرگس، خیابان زیتون، پلاک 1788
تلفن: 021-33285180
فکس: 021-33285180
ایمیل: morteza.clayberg@yahoo.com
وب سایت:   http://clayberg.ir
ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه 09:00 – 18:00